Тағайындаулар

Мақсат Сқақов Президенттің штаттан тыс кеңесшісі болып тағайындалды

Еңбек жолын 2000 жылы ҚР Ішкі істер органынан бастап, ҚР Президентінің күзет қызметінде, Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінде қызмет атқарған.

18 Маусым, 2019

Жаңа мәдениет және спорт министрі тағайындалды

Бүгін Парламент Мәжілісінің Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің отырысы өтті.

17 Маусым, 2019

«Tengri Bank» АҚ басшылығындағы жаңа тағайындаулар

Директорлар кеңесінің бір ауыздан қабылданған шешімімен Директорлар кеңесі мен Банк Басқармасының құрамына өзгерістер енгізілді.

17 Маусым, 2019

Асқар Мамин жаңа ҚР білім және ғылым министрін таныстырды

Асқар Мамин К. Шәмшидиноваға жемісті жұмысы үшін алғыс білдіріп, жаңа орында сәттілік тіледі.

13 Маусым, 2019

Жаңа білім және ғылым министрі тағайындалды

Еңбек жолын 2002 жылы Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінің Жастар ісі жөніндегі комитетінің маманы ретінде бастаған

13 Маусым, 2019

Нұр-Сұлтан қаласының жаңа әкімі тағайындалды

Алтай Сейдірұлы Көлгінов Нұр-Сұлтан қаласының әкімі болып тағайындалды

13 Маусым, 2019

Құрманбек Жұмағали "Қазақстан" РТРК" АҚ Басқарма төрағасының бірінші орынбасары қызметіне тағайындалды

Ол бұған дейін «Қазақстан» РТРК АҚ» «Қазақ радиолары» ЖШС бас директоры болған еді.

11 Маусым, 2019

Ольга Рыпакованың күйеуі жаңа қызметке тағайындалды

Енді аталмыш мекемеге Денис Рыпаков басшылық ететін болады.

03 Маусым, 2019

Елімізде жаңа ректор тағайындалды

«Халықаралық туризм және қонақжайлылық университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының ректоры болып Мурзамадиева Майнюра Саветовна тағайындалды

30 Мамыр, 2019

Қанат Әуесбай телеарна директоры болып тағайындалды

Белгілі журналист, ­«Болашақ» халықаралық стипендиясының­ иегері, ­филология ғылымдарының кандидаты Қанат Әуесбай «Қазақстан» РТРК АҚ А­тырау облыстық филиалының директоры болы­п тағайындалды

21 Мамыр, 2019

Жаңа Елшілер тағайындалды

Президент жаңа елшілерді тағайындады

18 Мамыр, 2019

ҚР Сыртқы істер министрлігі Инвестициялар комитетінің төрағасы тағайындалды

1995 жылдан бастап Сыртқы істер министрлігінің жүйесінде жұмыс атқаруда

03 Мамыр, 2019